قابل توجه کلیه سهامداران محترم

 اطلاعیه راه اندازی نسخه جدید پرتال سهامداری

بدينوسيله به اطلاع سهامداران محترم شركت تامين آتيه درخشان نوين (سهامي خاص) مي رساند،از تاریخ 1399/12/12 نسخه جدید پرتال سهامداری در دسترس شماسهامدارن عزیز قرار گرفته است. شماسهامداران محترم می توانید با ورود به پرتال جدید از آخرین اطلاعات بروزرسانی شده خود از قبیل آخرین تعداد سهام و نقل انتقال و همچنین میزان مطالبات خود آگاهی یابید.

 لطفا از مرورگر موزیلا فایر فاکس (Mozilla Firefox) جهت کاربری پرتال استفاده نمایید. 

لینک دانلود: Firefox Download

ورود به نسخه جدید پرتال سهامداری

 


 

سهامداران گرامی صورتهای مالی حسابرسی شده سال 1398 در پرتال موجود می باشد، با مراجعه به پرتال در قسمت اطلاعیه ها می توانید به صورتهای مالی دسترسی داشته باشید. ورود به پرتال سهامداری جهت مشاهده صورتهای مالی سال 1398 

 

 

قابل توجه کلیه سهامداران محترم

 

پیرو اطلاعیه مندرج در سایت شرکت مورخ 1399/12/4 مبنی بر توقف خرید و فروش صدور گواهی وثیقه نمودن سهام از تاریخ 1399/12/10، بدینوسیله به استحضار می رساند از تاریخ 1399/12/11بدلیل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت در مورخ 1399/12/19 هرگونه خرید و فروش و وثیقه نمودن سهام تا اطلاع ثانوی متوقف میگردد.

                                                                                                                  هیأت مدیره   

 


 

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

گزارش عملکرد سال 1398

شرکت تأمین آتیه درخشان نوین (سهامی خاص) 

بدينوسيله به اطلاع سهامداران محترم شركت تامين آتيه درخشان نوين (سهامي خاص) مي رساند، مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده سال مالي منتهي به 1398/12/29 اين شركت در ساعت 10 صبح روز سه شنبه 1399/12/19 در محل تهران خيابان سعادت آباد، خيابان علامه جنوبي، كوچه 24 غربي، پلاك21 برگزار مي گردد.

دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده:

1.استماع گزارش هیأت مدیره و حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1398/12/29

2.بررسي و تصویب صورتهای مالی سال مالی منتهی به 1398/12/29

3.انتخاب بازرس اصلی و علی البدل برای سال منتهی به 1399/12/30 و تصمیم گیری در خصوص تعیین حق الزحمه ایشان

4.تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود

5.انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت

6.سایر موارد

با عنايت به شيوع بيماري كرونا در راستاي اجراي ابلاغيه ستاد ملي مبارزه بابيماري كرونا و ابلاغيه شماره 050/440/ب/98 مورخ 1398/12/26سازمان بورس و اوراق بهادار مبني بر استفاده از سيستم هاي ارتباطي براي سهامداران محترم و لزوم عدم تجمع غيرضروري در شرايط حساس بهداشتي ناشي از ويروس كرونا مجمع صرفا با حضور حداكثر 15 نفر نماينده اشخاص حقيقي يا حقوقي سهامداران و كسب حد نصاب قانوني لازم براي رسميت جلسه مقدور مي باشد. امكان حضور مجازي سهامدارن از طريق مراجعه هم زمان به پايگاه اطلاع رساني http://live.taminatie.com/ فراهم مي باشد.

از تمامي سهامداران محترم كه به دليل شرايط فعلي با امكانات و ظرفيت هاي مجازي، مجمع را مشاهده مي كنند كمال تشكر را داريم. لازم به ذكر است جهت مراجعه حضوري نمايندگان سهامداران و اخذ كارت ورود به جلسه تا تاريخ 1399/12/17 با دردست داشتن مدارك شناسائي و حسب مورد معرفي نامه رسمي از شخص حقوقي و وكالتنامه محضري معتبر و كارت ملي به نشاني تهران بلوار میرداماد خیابان شمس تبریزی جنوبی کوچه غفاری پلاک 12 واحد 2 دفتر امور سهام مراجعه فرمايند.

                                                                                                                                                                    هيأت مديره 


 

اطلاعیه

قابل توجه کلیه سهامداران محترم

با توجه به برنامه برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سال 1398 این شرکت در اسفند ماه سال 1399 و با عنایت به اینکه یکی از الزامات برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه، قطعی و مشخص بودن تعداد سهام هر یک از سهامداران می باشد لذا درخواستهای خرید و فروش و وثیقه نمودن سهام صرفاً تا تاریخ 1399/12/10 انجام خواهد شد توضیح اینکه این فعالیت ها پس از برگزاری مجمع مذکور و رفع الزامات مربوطه مجدداً آغاز میگردد.


 

 دریافت وکالتنامه جهت انجام تسویه حساب و فروش سهام

قابل توجه سهامداران محترمی که قصد تسویه حساب با مجموعه مطبوع و فروش سهام خود به این شرکت را دارند:

لطفاً برای تسویه حساب، یکی از سه نمونه وکالتنامه زیر را بنابه مطابقت با شرایط خود انتخاب و سپس دانلود نموده و پس از تنظیم در یکی ازدفاتر اسناد رسمی معتبر، جهت انجام تسویه حساب، اصل وکالتنامه را به هر طریق ممکن به امور سهام این شرکت تحویل فرمایند.لازم بذکر است، در تنظیم وکالتنامه به دو مورد زیر کاملاً دقت شود:

 

  1.  در قسمت عزل وکیل جمله" موکل ضمن عقد خارج لازم، حق عزل وکیل را از خود سلب و ساقط نموده است." درج گردد.
  2.  در قسمت حق توکیل به غیر کلمه "دارد" درج شود.

 

((تاکید می گردد در صورت بروز هر گونه مغایرت با موارد فوق در وکالتنامه تنظیمی، این شرکت از نظر قانونی امکان انجام تسویه حساب را نخواهد داشت.))


 وکالتنامه نوع اول: مخصوص سهامدارانی که شخصا برای تسویه حساب مطالبات سهام خود از شرکت تامین آتیه درخشان نوین اقدام می نمایند.

دریافت فایل وکالتنامه

وکالتنامه نوع دوم: مخصوص سهامدارانی که جهت  تسویه حساب با بانک اقتصاد نوین و اخذ کلیه مطالبات مربوط به سهام خود از شرکت تامین آتیه درخشان نوین فرد دیگری را بعنوان وکیل خود معرفی می کنند.

دریافت فایل وکالتنامه

وکالتنامه نوع سوم: مخصوص سهامداران متوفی، که یکی از وراث جهت دریافت مطالبات سهام سهامدار فوت شده قصد اخذ وکالت از سایر وراث را دارد.

دریافت فایل وکالتنامه

 نامه درخواست فروش سهام (سهامداران منفک شده) : سهامدارن محترمی که از مجموعه منفک شده اند، جهت اقدام به فروش سهام خود نزد شرکت تامین آتیه درخشان نوین فرم درخواست فروش سهام  را دانلود، تکمیل و اصل آن را به واحد امور سهام شرکت ارسال نمایند.

 اطلاعات تماس و مراجعه به امور سهام شرکت:

 نشاني پستی واحد امور سهام:

تهران - بلوار میرداماد - خیابان شمس تبریزی جنوبی - کوچه غفاری - پلاک 12 - واحد 2 - کدپستی: 1549853113

تلفن : 22257339  

نمابر : 22257339   

ايميل: stock@taminatie.com 

 

صورت جلسه مجمع عمومی فوق اعاده صاحبان سهام شرکت تامین آتیه درخشان نوین  ( سهامی خاص)
جلسه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت تامین آتیه درخشان نوین (سهامی خاص) مورخ ۱۳۹۹/۵/۳۰ برگزار گردید. مشروح آن را می توانید در صورتجلسه مجمع در پرتال سهامداری از طریق لینک زیر مشاهده نمایید. 

 

 

اطلاعیه در خصوص پرداخت مطالبات سهامداران منفک شده

اطلاع رسانی گزارش سالیانه هیات مدیره و صورت های مالی سال 1397  

 
با استحضار  می رساند گزارش سالیانه هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه و صورتهای مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 1397 شرکت تامین آتیه درخشان نوین در پرتال بروزرسانی گردید. 

  گزیده اطلاعات شرکت تأمین آتیه درخشان نوین 
با عنایت به گذشت بیش از سه سال از فعالیت شرکت تأمین آتیه درخشان نوین به منظور شفافیت بیشتر بر آن شدیم که خلاصه­ای از موضوعات با اهمیت شرکت اعم از عملکردی، مدیریتی و ... را به استحضار کلیه سهامداران محترم برسانیم. جهت اطلاعات بیشتر به لینک ورود به پرتال مراجعه نمایید. اطلاع رسانی گزارش سالیانه هیأت مدیره و صورت های مالی سال 1396

با استحضار  می رساند گزارش سالیانه هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه و صورتهای مالی منتهی به 29 اسفندماه سال 1396 شرکت تامین آتیه درخشان نوین در پرتال بروزرسانی گردید. جهت اطلاع و بازدید به پرتال مراجعه نمایید.


مجمع عمومی عادی سالیانه برگزار شد 

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین آتیه درخشان نوین ( سهامی خاص ) باحضور اکثریت سهامداران و یا نمایندگان ایشان و نماینده حسابرس مستقل وبازرس قانونی شرکت در تاریخ 1397/04/30 برگزار وپیشنهاد هیات مدیره مبنی بر تقسیم سود بین سهامداران به مبلغ 672 میلیارد ریال ( به ازای هر سهم 1.600 ریال ) از محل سود قابل تخصیص مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد برای افزایش سرمایه مورد استفاده قرار گیرد.  اخبار کامل مجمع در پرتال سهامداران قابل مشاهده می باشد .