تامین آتیه درخشان نوین پیشرو در تامین منابع مالی افزایش بازدهی

مدیریت حرفه‌ای و كارآمد منابع در اختیار و سرمایه‌گذاری های جدید در فعالیت‌های سودآور در جهت صیانت و افزایش بازدهی سرمایه سهامداران این شركت بوده و با سرلوحه قرار دادن ارزش‌های اساسی، ماموریت و رسالت بنیادی خود را ازدیاد ارزش افزوده برای سهامداران محترم تلقی می‌نماید.

دریافت وکالتنامه جهت انجام تسویه حساب و فروش سهام

قابل توجه سهامداران محترمی که قصد تسویه حساب با مجموعه متبوع و فروش سهام خود به این شرکت را دارند:

لطفاً برای تسویه حساب، یکی از سه نمونه وکالتنامه زیر را بنابه مطابقت با شرایط خود انتخاب و سپس دانلود نموده و پس از تنظیم در یکی ازدفاتر اسناد رسمی معتبر، جهت انجام تسویه حساب، اصل وکالتنامه و فرم تکمیل شده در خواست فروش سهام را به هر طریق ممکن به امور سهام این شرکت تحویل فرمایند.لازم بذکر است، در تنظیم وکالتنامه به دو مورد زیر کاملاً دقت شود:
1- در قسمت عزل وکیل جمله" موکل ضمن عقد خارج لازم، حق عزل وکیل را از خود سلب و ساقط نموده است." درج گردد.
2- در قسمت حق توکیل به غیر کلمه "دارد" درج شود.

((تاکید می گردد در صورت بروز هر گونه مغایرت با موارد فوق در وکالتنامه تنظیمی، این شرکت از نظر قانونی امکان انجام تسویه حساب را نخواهد داشت.))

وکالتنامه نوع اول: مخصوص سهامدارانی که شخصا برای تسویه حساب مطالبات سهام خود از شرکت تامین آتیه درخشان نوین اقدام می نمایند.

وکالتنامه نوع دوم: مخصوص سهامدارانی که جهت تسویه حساب با بانک اقتصاد نوین و اخذ کلیه مطالبات مربوط به سهام خود از شرکت تامین آتیه درخشان نوین فرد دیگری را بعنوان وکیل خود معرفی می کنند.

وکالتنامه نوع سوم: مخصوص سهامداران متوفی، که یکی از وراث جهت دریافت مطالبات سهام سهامدار فوت شده قصد اخذ وکالت از سایر وراث را دارد.

درخواست فروش سهام (سهامداران منفک شده) : سهامدارن محترمی که از مجموعه منفک شده اند، جهت اقدام به فروش سهام خود نزد شرکت تامین آتیه درخشان نوین فرم درخواست فروش سهام را دانلود، تکمیل و اصل آن را به واحد امور سهام شرکت ارسال نمایند.

سهامداران گرامی منفک شده و متقاضی فروش سهام در صورتیکه:

(( لازم بذکر است، تطابق تاریخ درخواست فروش سهام در فرم،تاییدیه شعبه و همچنین تاریخ تحویل به پست جهت ارسال به شرکت،الزامی می باشد.))

  1. ساکن استان تهران
    با همراه داشتن اصل کارت ملی به دفتر مرکزی شرکت، واحد امور سهام مراجعه نمایند.
  2. ساکن سایر استان ها
    ضمن دانلود فرم مربوطه از طریق وبسایت یا پرتال سهامداری و تکمیل آن، جهت تایید اصالت امضا به نزدیک ترین شعب بانک اقتصادنوین مراجعه نموده و پس از اخذ مهر و امضا شعبه، اصل فرم را به آدرس شرکت درتهران ارسال نمایند.
اطلاعات تماس و مراجعه به امور سهام شرکت

نشاني پستی واحد امور سهام: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شمس تبریزی جنوبی - کوچه غفاری - پلاک 12 - واحد 2
کدپستی: 1549853113
تلفن : 26705892
نمابر : 22279265
ايميل: stock@taminatie.com